Porovnejte levný pronájem auta v Plzeň

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/plzen.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Informace o pronájmu aut Plzeň

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu aut v Plzni

Půjčte si auto a objevte vše v okolí krásného města Plzně! Vypůjčení vlastního vozidla Vám výborně usnadní poznávání všeho krásného co Plzeň a její okolí nabízí. Využijte stránky GoCarRental a vydejte se na cestu! Plzeň je pouze hodinu vzdálená od hlavního města Prahy, takže si určitě nenechte ujít možnost navštívit obě tato města. Společnosti Czechocar a Avis Vám obě mohou pomoci vybrat si vlastní vozidlo – je ale už jen na Vás, kterou z nich si vyberete! V tomto Vám určitě pomůže porovnání na stránkách GoCarRental. Na nic nečekejte a vydejte se poznat Plzeň!

Co podniknout v Plzni

Historie města Plzně už se datuje spousty století do minulosti a stále si drží své jméno mezi významnými městy v České republice. Nepřehlídnutelná dominanta Plzně, katedrála svatého Bartoloměje, je nádherná jak zvenku, tak zevnitř, a určitě byste si neměli nechat ujít možnost vystoupat na její věž, odkud budete mít nádherný výhled na celé město a vše co nabízí!Nedaleko náměstí se nachází největší synagoga v České republice a rozhodně stojí za vidění. Tato synagoga, ačkoliv nemá tak dlouhou historii jako výše zmíněná katedrála, se beztak stihla stát dominantou města a je s ním často spojována.A neposledně, historie města Plzeň je neodmyslitelně spojená s národním nápojem České republiky – pivem! Nepohrdněte tedy možností navštívit slavný plzeňský pivovar, kde se vyrábí celosvětově známé české pivo – Plzeňský prazdroj. Vydejte se na prohlídku tohoto pivovaru a ochutnejte toto slavné pivo přímo tam, kde se vyrábí.

Top 3 věci k vidění v Plzni

  • Katedrála svatého Bartoloměje
  • Velká Synagoga
  • Plzeňský Prazdroj

Doprava po městě

Město Plzeň je jasnou dominantou celé západní části České republiky. Využijte služeb CarGoRental a vypůjčte si vlastní auto! Nikam nedorazíte pozdě a z této západočeské metropole budete mít možnost navštívit všechny ostatní menší města v okolí, která rovněž stojí na vidění. Poté, co prozkoumáte vše, co je v Plzni k vidění, máte další možnost poznat hlavní město - Praha je od Plzně vzdálené pouze hodinu cesty po dálnici. Neotálejte proto s vypůjčením auta a vydejte se na cestu po krásném plzeňském kraji!

Jaké jsou nejlepší nabídky v Plzeň?

Mini
Mini
from 2 457,19 Kč/den
Mini
Mini
from 3 071,36 Kč/den
Mini
Mini
from 3 685,53 Kč/den
Mini
Mini
from 4 606,78 Kč/den

Nejlepší body vyzvednutí kolem Plzeň

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru