Pronájem auta v Karlovy Vary

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/karlovy-vary.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu aut v Karlových Varech

Žádnému milovníkovi lázní a filmů není potřeba toto město představovat. Vyhlášené lázně a slavný letní mezinárodní filmový festival Karlovy Vary proslavuje po celém světě už celá desetiletí. Ať už přijedete v jakémkoliv ročním období, určitě Vás uchvátí lázeňské centrum situované do okolních lesů, stejně tak jako dlouhá lázeňská historie těchto slavných lázní. V červenci se navíc toto město díky mezinárodní filmovému festivalu stává tím téměř nejrušnějším městem v celé České republice. Město disponuje vlastním letištěm menších rozměrů a každý tu má možnost využít i možnosti zapůjčit si své vlastní auto u společností jako je Europcar nebo Czechocar. Stačí se podívat na stránky GoCarRental a můžete vyrazit!

Co podniknout v Karlových Varech

Při návštěvě Karlových Varů nesmíte vynechat nic, co je spojené s přírodními prameny města. Slavná dominanta města – Vřídlo – je ten největší termální pramen tohoto města a žádný návštěvník by si ho neměl nechat ujít. Hned u Vřídla se nachází národní kulturní památka města, Kostel Svaté Máří Magdalény, který je už téměř 300 let starý, a tvoří pozoruhodnou architektonickou dominantu městské kolonády. Jak už bylo zmíněno, město se pyšní nádhernými lesy na kopcích v okolí lázeňského centra. A odkud si takové panorama lépe prohlédnout než z rozhledny Diana? Poté, co sami vyšlapete 150 schodů, nebo se necháte nahoru vyvézt lanovkou, Vás čeká nádherný pohled na celou lázeňskou část města a na údolí obou karlovarských řek.

Top 3 věci k vidění v Karlových Varech

  • Vřídlo
  • Kostel sv. Máří Magdalény
  • Rozhledna Diana

Kam v okolí Karlových Varů?

Karlovy Vary jsou známé jako hlavní bod tohoto regionu a těší se proto dobrému dopravnímu spojení se všemi okolními městy. Karlovy Vary jsou od hlavního města Prahy vzdálené pouze necelých 90 minut cesty po dálnici. Město díky své velikosti nedisponuje vlastní tramvajovou dopravou, autobusy jsou tedy jedinou volbou městské hromadné dopravy ve městě. V tu chvíli je určitě dobrým nápadem využít služeb GoCarRental a obstarat si vlastní vozidlo se kterým budete moci navštívit co nejvíce v okolí tohoto města.

Nejlepší body vyzvednutí kolem Karlovy Vary

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru