Pronájem auta v Prague

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/prague.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Praze

Hlavní město Praha je nutnou zastávkou pro každého, kdo se vydá na cesty do České republiky. Toto mezinárodně uznávané město s bohatou historií a silným nočním životem určitě nezklame nikoho, kdo hledá kvalitní kulturní zážitek. A jak lépe toho co nejvíce poznat než ve vlastním vypůjčeném autě? Využijte stránek GoCarRental, nechce si zobrazit všechny firmy, které se půjčováním aut zabývají a porovnávejte jednotlivé ceny mezi nima! Pak už si jen vyberte vlastní auto a vydejte se na průzkumy po tomto nádherném měste a jeho okolí!

Co podniknout v Praze

Je těžké vybrat jen pár věcí, které byste neměli v Praze minout, ale Karlův most je povinnost pro každého návštěvníka. Tento most, který je nejstarším mostem který vede přes řeku Vltavu, dennodenně odolává návalům turistů a byl založený už v roce 1357 samotným Karlem IV. Most je osázen různými sochami, z nichž nejznámější je socha svatého Jana Nepomuckého.V centru Starého Města a historického jádra Praha nalezneme Staroměstské náměstí. Toto náměstí je vysloveně obklopené různými historickými stavbami, mezi nimi je například Staroměstská radnice, kostel Matky Boží před Týnem nebo známý orloj. V době svátků, především Vánoc a Velikonoc, se zde odehrávají ty největší vánoční trhy v České republice a projdou jimi statisíce návštěvníků z celého světa.V neposlední řadě Vaší pozornosti určitě neunikne největší hrad v České republice – Pražský hrad. Tato dominanta se týčí na skalnatém vrcholku nad řekou Vltavou a je k nepřehlednutí z mnoha různých míst v Praze. Jedná se o sídlo prezidenta České republiky a jeho součástí je Katedrála svatého Víta.

Top 3 věci k vidění v Praze

  • Karlův most
  • Staroměstské náměstí
  • Pražský hrad

Kam v okolí Prahy?

Díky své poloze ve středu České republiky je z Prahy prakticky možné cestovat do všech významných velkých města v Česku. Dálnice spojují Prahu s městy jako jsou Karlovy Vary, Brno nebo Ostrava. Nedaleko centra Prahy se nachází mezinárodní letiště Václava Havla, kterým denně projdou tisíce turistů. Podívejte se na stránky GoCarRental, vypůjčte si vlastní auto a vydejte se zkoumat jak krásy hlavního města, tak i okolních regionů!

Jaké jsou nejlepší nabídky v Prague?

Mini
Mini
from 51,54 Kč/den
Velké
Velké
from 77,54 Kč/den
Úsporné Vozidlo
Úsporné Vozidlo
from 118,29 Kč/den
Vozidlo Menších Rozměrů Dvoudveřové
Vozidlo Menších Rozměrů Dvoudveřové
from 162,18 Kč/den
Běžný
Běžný
from 303,36 Kč/den
Stěhovací Vůz
Stěhovací Vůz
from 470,72 Kč/den

Zkontrolujte skóre špičkových společností pronájmu aut Prague

BUDGET

Customer Hodnocení zákazníka

BUDGET

Average Wait Minutes Průměrná čekací doba je 17 minut

8.4 /10 Celková hodnota za peníze
8.7 /10 Čistota auta
8.5 /10 Servis v pronájmu
9.0 /10 Proces pronájmu auta
8.1 /10 Autopůjčovna drop-off proces

Nejlepší body vyzvednutí kolem Prague

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru