Porovnejte levný pronájem auta v Ostrava

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/ostrava.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Informace o pronájmu aut Ostrava

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Ostravě

Třetí největší město české republiky má určitě co nabídnout leckterému návštěvníkovi. Díky své hornické a hutnické historii si Ostrava vysloužila svou přezdívku „ocelové srdce České republiky“. Ale Ostrava nejsou pouze doly a lomy, Ostrava je také město s bohatým kulturním děním. Neváhejte si v Ostravě vypůjčit vlastní auto a vydat se na projížďku! Podívejte se na stránky GoCarRental a pronajměte si vlastní vozidlo na jízdu na vlastní pěst. Využijte služeb společností Czechocar, SixT nebo Rentis, a vyberte si tu pro Vás nejvýhodnější nabídku. A že v Ostravě je toho co vidět!

Co podniknout v Ostravě?

Když budete v Ostravě, určitě zvažte navštívení Dolní oblasti Vítkovice, která je i zapsána jako národní kulturní památka. Nachází se nedaleko centra Ostravy ve Vítkovicích a jedná se o rozsáhlý průmyslový areál, který disponuje unikátními kousky industriální architektury. V současné době je areál součástí myšlenky usilující o revitalizace této oblasti.Určitě neváhejte navštívit ostravskou Stromovku a tamější zoologickou zahradu. Po chomutovské zoo se jedná o druhou největší zoologickou zahradou a pyšní se například vzácnými druhy lemurů. V této zoo se také jako v jediné zoo v České republice podařilo odchovat mládě slona indického.Prvorepubliková Nová radnice je jednou z nejznámějších budov v Ostravě. Díky své monumentální konstrukci a typické vyhlídkové věži se Nová radnice stala neodmyslitelnou součástí ostravského panoramatu.Ostrava je rovněž místem konání různých kulturních a sportovních akcí, známým hudebním festivalem je například mezinárodní festival Colours of Ostrava, který se zde odehrává každý rok.

Top 3 věci k vidění v Ostravě

  • Dolní oblast Vítkovice
  • Zoo Ostrava
  • Nová radnice

Doprava v okolí Ostravy

Ostrava disponuje výborným spojením do většiny důležitých velkých měst, jako je například Praha nebo Brno. Ostrava rovněž leží celkem blízko polských hranic, výlety do zahraničí tedy také určitě připadají v ůvahu.Ostrava má také vlastní letiště, které je vzdálené zhruba 25 kilometrů od centra, a má pravidelná spojení do mnoha evropských metropolí. Nečekejte na nic a vypůčte si vlastní auto a vydejte se na projížďku po Ostravě a jejím okolí!

Nejlepší body vyzvednutí kolem Ostrava

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru