Pronájem auta v Olomouc

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/olomouc.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Olomouci

Olomouc – centrum stejnojmenného kraje – je jednou z historických metropolí celého Moravského kraje. Její historie sahá mnoho století zpět a toto město má stále na této straně České republiky veliky význam.Využijte služeb platformy GoCarRental a vypůjčte si vlastní auto se kterým budete moci toto krásné město blíže prozkoumat. V Olomouci je dobře zavedená služba společnosti AVIS, u které si budete moci bez problémů auto vypůjčit a vydat se na cestu!

Co podniknout v Olomouci?

Díky své historii se může město Olomouc pyšnit spousty věci k vidění pro turisty. Jedna z nejvýznamějších náboženských staveb, Sloup Nejsvětější Trojice, se nachází na Horním náměstí a jedná se o to nejvyšší sousoší, jehož součástí je rovněž i menší kaple. Díky svému historickému významu je od roku 2000 rovněž zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.Součástí olomoucké radnice je rovněž orloj, který se zde nachází již několik století. Aktuální podoba orloje je silně ovlivněna socialistickým realismem, díky vlivu režimu v tehdejším Československu v padesátých letech. Jedná se o jeden z mála heliocentrických orlojů na světě, což znamená, že na tomto orloji je ve středu umístěné slunce.Rovněž by Vaší pozornosti neměla ujít domovská katedrála olomoucké arcidiecéze – katedrála svatého Václava. Tato stavba, která prošla mnoha úpravami v průběhu historických událostí, patří mezi národní kulturní památky České republiky. Hlavní věž katedrály dosahuje úctyhodných 100 metrů, což z ní dělá druhou nejvyšší kostelní věž v České republice.

Top 3 věci k vidění v Olomouci

  • Sloup Nejsvětější Trojice
  • Olomoucký orloj
  • Katedrála svatého Václava

Kam v okolí Olomouce?

Poloha Olomouce na Moravě dává člověku možnost podívat se i do jiných měst v okolí. Kromě dvou velkých metropolí na této straně republiky – Ostravy a Brna – by člověku neměly ujít ani menší města, zejména Valašské Meziříčí nebo historické město Kroměříž, které je díky svému historickému dědictví rovněž zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Rozhodně doporučujeme využít platformy GoCarRental, podívat se po osvědčených společnostech, které poskytují pronájem aut a vydat se na průzkum krás, které tato část České republiky nabízí!

Jaké jsou nejlepší nabídky v Olomouc?

Mini
Mini
from 1 724,53 Kč/den
Mini
Mini
from 2 403,17 Kč/den
Mini
Mini
from 3 182,15 Kč/den
Mini
Mini
from 4 179,85 Kč/den

Nejlepší body vyzvednutí kolem Olomouc

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru