Porovnejte levný pronájem auta v Brno

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/brno.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Informace o pronájmu aut Brno

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Brně

Vypůjčte si auto a vydejte se prozkoumat Brno a jeho okolí! Jakožto druhé největší město České republiky a první největší město Moravy se rovněž těší velkému zájmu ze strany turistů a obyvatel České republiky. Využijte služeb stránky GoCarRental a vydejte se ihned na cestu. Služby společností Czechocar, dollar., enterprise nebo Europcar Vám poskytnou skvělé možnosti jak si vypůjčit vlastní vozidlo a projezdit si toto město skrz na skrz! Město dokonce disponuje vlastními letišti, nejvýznamějším je mezinárodní letiště Brno-Tuřany, které se nachází několik kilometrů od centra Brna. Na co ještě čekáte? Vydejte se prozkoumávat ihned!

Co podniknout v Brně?

Jakožto druhé největší město v České republice s bohatou historií se Brno pyšní širokou škálou vlastních historických památek. Ničí pozornosti neuniknou dvě největší brněnské dominanty – hrad Špilberk a katedrála svatého Petra a Pavla – které díky své vyvýšené poloze obě tvoří neodmyslitelnou součást panoramatu města Brna. Katedrála svatého Petra a Pavla je nejvýznamější architektonickou památkou jižní Moravy a je rovněž sídlem biskupa brněnské diecéze.Hrad Špilberk ležící na stejnojmeném kopci se pyšní historií sahající několik století zpět. Špilberk je v letních měsících místem konání mnoha kulturních akcí, včetně hudebních a divadelních festivalů.Rovněž stojí za zmínku návštěva funkcionalistické vily Tugendhat, která je rovněž od roku 2001 součástí světového dědictví UNESCO. Tato vila je mezinárodně uznávaná jako nejvýznamější architektonické dílo moderní architektury 20. století. Vila prošla v posledních letech nutnými rekonstrukcemi a stále si drží místo ve světě jako památník moderní architektury.

Top 3 věci k vidění v Brně

  • Hrad Špilberk
  • Katedrála svatého Petra a Pavla
  • Vila Tugendhat

Kam se podívat v okolí Brna?

Jak jinak prozkoumat krásy jihomoravského kraje než tím, že si vypůjčíte vlastní auto? Podívejte se na stránky GoCarRental a vydejte se na cesty po okolí tohoto historický významného města. Dopravní spojení do okolních měst a regionů jsou díky významu města takřka bezproblémové, neváhejte tedy se vydat na cesty i mimo toto město. Za zmínku stojí vyhlášená památka světového dědictví UNESCO nacházející se v jižní Moravě – Lednicko-valtický areál, a chráněná krajinná oblast Moravský kras.

Nejlepší body vyzvednutí kolem Brno

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru