Porovnejte levný pronájem auta v České-Budějovice

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/uploads/images/aeroporto2.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Informace o pronájmu aut České-Budějovice

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Českých Budějovicích

Neváhejte ani chvilku, vypůjčte si auto a vydejte se prozkoumat slavnou metropoli jihočeského kraje. Na nic nečekejte a podívejte se na stránky GoCarRental, kde najdete všechny informace nutné k tomu, abyste si mohli vypůjčit vlastní auto v Českých Budějovicích. Společnosti Hertz a SiXT jsou jedny z možností jak město prozkoumat na vlastní pěst.Využijte tedy jejich služeb, obstarejte si vlastní vozidlo a poznávejte krásy nejen Českých Budějov, ale rovněž celého jihočeského regionu!

Co podniknout v Českých Budějovicích?

České Budějovice jsou díky své bohaté historii oblíbenou destinací turistů z celého světa. Slavné budějovické náměstí – Náměstí Přemysla Otakara II. – v samém centru Českých Budějovic je skvělé místo, kde začít Vaše putování po této jihočeské destinaci.Tradice města je neodmyslitelně spojena s pivovarnickým průmyslem a název Budvar je známe po celém světě a jehož historie sahá až do 13. Století. Zvažte tedy určitě možnost prohlídky v samotném Budějovickém Budvaru a ochutnejte místní pivo přímo tam, kde se vyrábí.V centru Českých Budějovic se rovněž nachází katedrála sv. Mikuláše, která je hlavním kostelem budějovické diecéze a jejíž zvonice se nachází ve vedlejší Černé věži.Katedrála je přes den přístupná lidem a v ranních hodinách se v ní samozřejmě konají mše.

Top 3 věci k vidění v Českých Budějovicích

  • Náměstí Přemysla Otakara II.
  • Pivovar Budějovický Budvar
  • Katedrála sv. Mikuláše a Černá věž

Kam v okolí Českých Budějovic?

Díky své výhodné pozici je možné lehce podniknout výlety do okolních měst.Největším lákadlem pro drtivou většinu turistů je nedaleký Český Krumlov, jehož historické centrum je rovněž od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, a stále se těší velkému zájmu ze strany turistů, převážně z Německo a Rakouska, ale i z Asie. Dalšími místy jsou například Vyšší Brod nebo Hluboká nad Vltavou, kde se nachází jeden z nejnavštěvovanějších zámku v České Republice. Neváhejte už ani chvilku a vypůjčte si vlastní vozidlo přes portál GoCarRental a vydejte se na cesty po těchto krásných jihočeských destinacích.Nebudete litovat!

Nejlepší body vyzvednutí kolem České-Budějovice

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru