Pronájem auta v Ústí nad Labem

Žádné poplatky a nejlepší cenu na ekonomiku, luxusní, 7-9 sídlo a více
https://static.digitaltravelcdn.com/destinations/ústí-nad-labem.jpg
Hertz
InterRent
Europcar
Enterprise
Budget
Avis
Alamo
Thrifty
Recenze 55,431 • Vynikající
recenze 4.5 stars
Zdarma storno a žádné skryté náklady
24HR / denní podpora a živé chat
Rychlé a bezpečné platební metody
Zero provize na platebních kartách

Porovnávejte a ušetřete na pronájmu auta v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – město s průmyslovou tradicí a velkým sportovním zázemím – je určitě důležitou zastávkou při Vašich cestách po České Republice. Neváhejte se tedy podívat na stránky GoCarRental a zjistit si, které společnosti nabízející pronájem aut budou ty nejvýhodnější pro Vás. Využijte například služeb společnosti Europcar a rychle si vypůjčte vlastní vozidlo se kterým budete moci prozkoumat všechny kouty Ústí nad Labem!

Co podniknout v Ústí nad Labem?

Ačkoliv je Ústí nad Labem těžce poznamenáno historie, zejména druhou světovou válkou, stále zde nalezneme několik významných památek. Významnou dominantou a kulturní památkou města je zřícenina hradu Střekov, která je postavena na 100 metrové skále. Odtud má člověk velmi pěknou vyhlídku na celé údolí řeky Labe a i na samotné Ústí nad Labem.Dalším oblíbeným výletním místem je zámeček Větruše, který se rovněž nachází nad údolím řeky Labe. Existuje zde i lanová dráha z centra města.V neposlední řadě můžeme v centru města najít kostel Nanebevzetí Panny Marie. Tento kostel a jeho vznik se datuje až daleko do 14.století. Byl vážně poškozen v průběhu historie, naposledy při bombardování města na konci druhé světové války – od té doby je jeho věž výrazně vychýlená.

Top 3 věci k vidění v Ústí nad Labem

  • Hrad Střekov
  • Větruše
  • Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Kam v okolí Ústí nad Labem?

Ústí nad Labem se nachází na dobrém místě mezi mnoha rozličnými menšími městy a dálniční spojení zaručuje dobrý přístup do měst jako je Liberec, Děčín, Teplice nebo Most. Teplice jsou určitě městem, které připadá v potaz při případných výletech mimo město, nachází se zde vyhlášené lázně – případně může člověk rovnou zajet až do Karlových Varů, které mají snad nejvýznamnější lázeňskou historii v celých Čechách. Neváhejte ani chvilku a využijte stránek GoCarRental! Vypůjčte si vlastní auto a vydejte se na cesty po severních Čechách!

Nejlepší body vyzvednutí kolem Ústí nad Labem

Objevte nejnovější nabídky pronájem aut

Přihlásit se k odběru našeho newsletteru